Praca w roli Opiekunki dla pana Lutza , 1100 euro/miesiąc.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Marsberg

Opis zlecenia:
Podopieczny, pan Lutz (76 lat) jest osobą w miarę samodzielną, stara się być niezależny, jednak zdarza mu się mieć problemy z równowagą. Ma problemy ze wzrokiem i bywa rozkojarzony. Nie ma problemów ze snem, lubi towarzystwo i ma duże poczucie humoru. Należy go pilnować, aby nie upadł. Jest kontynentny. Szuka opiekunki głównie do prowadzenia gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe:
Senior mieszka sam na drugim piętrze w bloku w centrum miasta. Nieopodal mieszka jego syn z rodziną, którzy często zaglądają do seniora. Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopiecznym. Pod blokiem mieści się plac zabaw. Media: TV i internet.

Obowiązki opiekuna:
- asekuracja w razie potrzeby,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach, spacerach,
- towarzyszenie w wizytach u lekarza,
- przygotowywanie posiłków i dbanie o gospodarstwo domowe.

Wymagania:
- dostateczna znajomość języka niemieckiego,
- cierpliwość i wyrozumiałość,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
- stawka 1100 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Zapraszamy do oddziału w Poznaniu!
ul. Święty Marcin 66/72 (piętro XI)
tel. 530611659
klaudia.sobilo@gowork.pl

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Inna
Lokalizacja:   Europa
Region:   Niemcy
Osoba kontaktowa::   Klaudia
Telefon:   530611659
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 4728 | Nr: #21979